Blomqvisti galerii. Oslo

Konrad Mägi saabus Norrasse 1908. aasta suvel ning jäi sinna 1910. aasta sügiseni. Just Norras hakkas Mägi intensiivselt maalima, luues enamasti väikeseformaadilisi maastikumaale, aga ka portreesid.
Tänaseks teame mitukümmet Mägi Norras valminud teost, kuid oletatakse, et ta võis Norras olles maalida rohkem kui sada teost. Mägi elas Oslos ja tegi maalimisretki Oslo lähedale, 1909. aasta suvel elas aga Oslost mitte kaugel Eidskogi piirkonnas.
 
 
 
1910. aasta mai alguses avati Oslos Blomqvisti galeriis Konrad Mägi, Christian Krohgi ja Leon Aurdali ühisnäitus. Näituse initsiatiiv tulenes ilmselt Christian Krohgilt, tunnustatud Norra maalikunstnikult ja Norra Kunstiakadeemia esimeselt professorilt, kes oli Mägiga puutunud põgusalt kokku 1907. või 1908. aastal Pariisis teda lühiajaliselt Colarossi akadeemias õpetades. Mägi esines näitusel 22 teosega. Blomqvisti galerii oli silmatorkav näitusepaik. 1908. aastal oli seal toimunud suur Euroopa avangardi näitus (eksponeeriti mh Ernst Ludwig Kirchneri, Max Pechsteini jt töid). „Aftenpostenis“, Norra suurimas päevalehes, ilmub lühike arvustus, kus tuuakse esile Mägi teoste värvirikkust.